Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Per me ja ndrru te dhenat gjenerale PC-s tuaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Edony_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 215
Poenat e Antarit : 638
Thanks : 3
Join date : 28/05/2009
Age : 20
Location : Viti,Kosova

MesazhTitulli: Per me ja ndrru te dhenat gjenerale PC-s tuaj   Sun May 31, 2009 3:51 pm

Per me ja ndrru te dhenat gjenerale PC-s tuaj


p.sh me u dok keshtu
Computer:
Intel(R)
Pentium(R) 6 CPU 6.80GHz
6.80GHz
256 MB of RAM
shkojm ne:
start > run > regedit > hkey_local_machine > hardware > description > system > procesor name sstring
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://WWW.stublla.net
 
Per me ja ndrru te dhenat gjenerale PC-s tuaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PËRSHËNDETJE, URIME dhe SUKSESE në JETËN TUAJ të LAVDISHME

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: