Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si ta bejm nick name me shkronja te ndryshme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Edony_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 215
Poenat e Antarit : 638
Thanks : 3
Join date : 28/05/2009
Age : 20
Location : Viti,Kosova

MesazhTitulli: Si ta bejm nick name me shkronja te ndryshme   Sun May 31, 2009 3:52 pm

Si ta bejm nick name me shkronja te ndryshme


Start-All Programs-Accessories-System Tools-Character Map

E hap Character Map
I zgjedh shkronjat qe i deshiro ti
Pastaj e ban Copy te cilen e ke ne pjesen e postme ne anen e djatht
Pastaj shkon tek E-mail tek Personald Settings edhe e ban Paste
Dhe pastaj shkronjat qe i keni zgjedh ju ateher do te dalin si Nick name e juaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://WWW.stublla.net
 
Si ta bejm nick name me shkronja te ndryshme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Komente të ndryshme
» Urime për Ditëlindje!
» Foto të ndryshme dhe lule
» Të ndryshme!
» Të ndryshme!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: