Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Sa ka punuar pc juaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Edony_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 215
Poenat e Antarit : 638
Thanks : 3
Join date : 28/05/2009
Age : 20
Location : Viti,Kosova

MesazhTitulli: Sa ka punuar pc juaj   Sun May 31, 2009 3:53 pm

Sa ka punuar pc juaj


Clik ne START>RUN edhe e shkruani cmd edhe do te hapet nje dritare em ngjyre te zeze edhe aty e shkruani systeminfo dhe do te vazhdoje ajo dritare te shkoje te poshte dhe e lypni se ku po shkruan ' system up time' kjo tregon se sa ka punuar pc juaj Es Selam Alejkum .....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://WWW.stublla.net
 
Sa ka punuar pc juaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: