Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shkioni Statistikat e PC tuaj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Edony_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 215
Poenat e Antarit : 638
Thanks : 3
Join date : 28/05/2009
Age : 19
Location : Viti,Kosova

MesazhTitulli: Shkioni Statistikat e PC tuaj   Sun May 31, 2009 3:54 pm

Shkioni Statistikat e PC tuaj


Statistikat e kompjuterit tuaj shikohen ne kete menyre:
Se pari shkojm
start e pastaj run tek run e shkruajm DXDIAG dhe pastaj dot dalin
statatistika e PC-es tuaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://WWW.stublla.net
 
Shkioni Statistikat e PC tuaj
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: