Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Rregull / Rule : Lexo / Read

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Rregull / Rule : Lexo / Read   Sun May 31, 2009 5:34 pm

Pershendetje Anetar/e Te nderaur,Dhe Mir se Vini ne Drenica - Mos Respektimi i Rregullores Shkakton deme ?
1. Verejtje
2. Banned
3. Ndrrim Useri

Shpjegime :
1. Verejtje - Si Marrim Verejtja ?
Verejtja behet mos Respektimit te Rregulles,Nuk e ke Respektuar Anetar/e-,Stafin Ke Postuar Ne Vendin
E Gabur jo ne vendin e Posatcem aty ku duhet Postimi te Postohet ne Rregull.
2. Banned - Si Marrim Banned ?
Banned E Dini te gjith se nuk mund te Postoni & as te Shikoni se qfar kan postuar Antaret apo Stafi,
Banned eshte njesoj sikur se Verejtje vetem pak eshte Ndryshe Nese i ke 3 Verejtje Ose Beni Spam
At`her Stafi Vendos qe te Marresh Bann nga Forumi Ndoshta te Pergjithshem ose te Perkohshem.
3. Ndrrim Useri ( Nofken - Pseduenimi ) - Pse Ndrrohet Useri ?
Ndokush ka Inat dhe Hyn me User te ndytur Nuk Lejohen Fjalt e Ndytura ne Forum,Ndoshta Hyn edhe
Me User te WebForumit te Vet qe te Bej SPAM,Sipas Rregullores Stafi ka te Drejt ta len Userin ( Nofken - Pseduenimi ).


Rregullat Kryesore Ne Forum

1. JO ofendime apo sharje personale ndaj antarëve të Forumit
Ndalohen rreptësisht postimet që kanë për qëllim të ofendojnë me fjalë banale drejtpërdrejt ndonjë antarë të forumit.
Shkelja e kësaj pike do sjellë si pasojë paralajmërimin për heqjen e së drejtës së postimit në Forum ose në përjashtim
definitiv nga Drenica

2.JO CHIT - CHAT në Forum
Të dallojmë temat me natyrë serioze prej atyre argëtuese Hacking ose Exploit, "Hacking" nuk është temë argëtuese
për këtë keni rubrikën Bisedë e Lirë). Janë të ftuar të gjithë anëtarët që para se të postojnë në Forum ti përmbahen
temave ku ata postojnë. Në rast të kundert postimet e tyre do të editohen ose do të fshihen komplet nga Forumi.

3.JO postimeve pornografike në
Ndalohen postimet me përmbajtje pronografike (shkrime, foto, lidhje në faqe të tilla). Shkelja e kësaj pike do të sjelle
si pasojë paralajmërim për heqjen e së drejëts s postimit në forum.
4.Duhet të respektoni mendimin ndryshe!
Nëse e keni të vështirë të pranoni mendimin ndryshe dhe mundoheni të impononi mendimet tuaja me forcë, sinqerisht,
ju jeni në vendin e gabuar Drenica nuk eshte forumi juaj.

5.Temat e njëjta (me të njëjtën tematikë) - BASHKOHEN, TRASFEROHEN ose FSHIHEN
Postimet duhet ti përkasin temës përkatëse si dhe gjithashtu temat e reja duhen ti përkasin kategorisë përkatëse.
Në rast të kundërt postimi do ndryshohet ose fshihet, ose tema do të transferohet.

6.Postimet e Mesazheve janë pronë e Drenica Hackers
Qdo postim konsiderohet pronë e Forumit dhe si e tillë i perket Forumit të vendos se çdo bëhet me to.
Në rast se keni ndonjë koment personal për ndonjë postim, mund të kontaktoni Stafin e Forumit (Admin dhe Mod).

7.Nuk lejohen reklamat ose propaganda!
Reklama e gjëra të paautorizuara në Drenica-hg Forum janë rreptësisht të ndaluara. Një gjest i tillë do të rezultojë në
fshirjen ose editimin e Mesazhit nga Stafi i Forumit. Për reklamim keni Rubrikën: "Reklamoni web faqen tuaj këtu."

8.Përmbajtja e Temave
Stafi administrativ dhe moderues nuk mban ASNJë përgjegjësi për temat e hapura nga anëtarë të ndryshëm rreth
opinioneve të tyre, por merr masa kur temat e hapura apo postimet e bëra janë KUNDëR rregullores s Forumit.Ju lutem qe ti permbaheni rregullores tone nese ju permbaheni rregullores sone !
Nese nuk i permbaheni rregullores at`her ff.

Shkruar : Armend!
Respekt : Staffi Drenica Hackers Group

_________________
[+] UserName: Armend
[+] Password: *******
[+] Location: Prishtinë
[+] Hoby: Hacking
[+] E-Mail: armend_a16@msn.com

[+] www.DrEnIcA-hG.Tk


DhG-CreW.Org is Back
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
 
Rregull / Rule : Lexo / Read
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» SYLEJMAN ALIU:FILOZOFIA E KRROKAMËS

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Informohu & Qendra e Forumit :: Rregullorja & Lajmërime-
Kërce tek: