Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Droga -mortaja qe vret ne heshtje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
d1zzy.
Banned
Banned
avatar

Numri i postimeve : 396
Poenat e Antarit : 917
Thanks : 6
Join date : 24/04/2009
Age : 23
Location : LLap..!

MesazhTitulli: Droga -mortaja qe vret ne heshtje   Sun May 31, 2009 6:53 pm

DROGES I THASH LAMTUMIRE…….“Vetem tani e shoh se qfar njeriu I keq kam qene.Me vjen keq qe per shkak te sjelljes sime te them te qmendur I kam lenduar njerezit qe me kan dashur aq shume”….rrefen Samiu derisa lotet I rreshqisnin neper fytyren e tij te dermuar.Ishte ne kufirin e shkaterrimit…Shume prej shokeve te tij vazhduan dhe perjetuan vdekjen,derisa ai ne momentin qe po futej thelle e me thelle ne te u largua nga ajo.Te gjithe e dime se si kjo menyre e jetes eshte e rende mirpo na duhet ta pranojme dhe te tregohemi te durueshem para saj.Te gjithe dikur kan qene te rinj dhe rinine e kujtojne si stinen me te bukur te jetes se tyre,kujtojne perjetimet e atyre koherave te bukura me miqte dhe shoket.Kryesisht keto jane kujtime te diteve nga shkolla e mesme.Per disa nga ata keto jane ditet me te”qmendura”kur ata mund te bejne qfare te duan……thone se si me plot deshire do te ktheheshin edhe nje here ne shkolle te mesme derisa ata qe jane ende ne shkolle duan qe sa me pare ta kryejne ate.Por per fat te keq ka shume prej tyre qe shkollen e mesme nuk e kujtojne si periudhen me te bukur te jetes se tyre.Ndoshta per arsye se ajo jete per ta ka qene e shkurter apo se vet ia kan shkurtuar jeten vehtes,ndonese ka mundur te jete shume jete e mire dhe e bukur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Droga -mortaja qe vret ne heshtje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Masakër në Durrës, i kërkuari Dritan Dajti vret 4 policë e 1 civil, arrestohet i plagosur
» ÇUN LAJÇI - HESHTJE MORTI JU RAFTË O KABINET DËSHTAKËSH!
» Lucian Gruia:HESHTJE BIBLIKE TË POETIKËS SHQIPTARE
» Tragjedi në shkollë, 19-vjeçari vret një vajzë në klasë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Tema Shoqërore :: Droga-
Kërce tek: