Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pse eshte aq e veshtire te jesh vetevetja ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
d1zzy.
Banned
Banned
avatar

Numri i postimeve : 396
Poenat e Antarit : 917
Thanks : 6
Join date : 24/04/2009
Age : 23
Location : LLap..!

MesazhTitulli: Pse eshte aq e veshtire te jesh vetevetja ?   Sun May 31, 2009 7:12 pm

Kan kaluar vjet edhe e shoh se ne shqiptaret jemi te prirur te tregojme ngjarjet e te tjereve ne veten e pare..
Kam takuar mbi 20 persona qe me kan thene se kur kan *** shkolle fillore kan thyer fotografin e TITO-s ish presidentit te jugosllavis idolit te krejt njerezve te asaj kohe...Hipokrizi ka *** thyerje aksidentale qe ka ndodh ne nje shkolle te kosoves ...

Degjoj nje tjeter qe thote se ne turqi shkruan gjithekund allah allah ne dyer te hyrjes ndersa ne shtepi publike shkruan nuk ka allah ahahhahahahahhahahahahhaa... te gjitha me te treguara asnje me te perjetuara...

E quditshme degjon njerezit flasin tregojne perjetimet e tua sikur te ishin te tyret..

Pata degjuar diku nje fjale qe thote nese do te ju pelqesh te tjereve thuaj ate qe ata kan deshire te degjojne...pse duhet te mohojme veten qe te ju pelqejme te tjereve ...??

Diskutim te mbare ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Pse eshte aq e veshtire te jesh vetevetja ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bimët dhe shtazët sheruese dhe ushqimore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Tema Shoqërore :: Psikologji-
Kërce tek: