Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si ta shpejtojm startimin e kompjuterit pak me shum

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 25
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Si ta shpejtojm startimin e kompjuterit pak me shum   Fri Mar 27, 2009 12:34 pm

Si ta shpejtojm startimin e kompjuterit pak me shum


Start
Run
Msconfig
Startup dhe i hjek te gjitha ato qe jan te selektuara pra i deselekton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
 
Si ta shpejtojm startimin e kompjuterit pak me shum
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» URIME FESTA E SHËN NIKOLLËS
» E zë traktori me dru
» Ah sa shumë të dua!
» Fatmir Halimi: Rolan Barti dhe aventura e shenjave
» Drita Fejza:DITA MË ËSHTË PAK NATA SHUM E GJATË...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: