Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 GLOBE 7.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 25
Location : St' City-Kosova

MesazhTitulli: GLOBE 7.   Mon Jun 01, 2009 11:48 am

GLOBE 7

Esht program shumë i mirë për më fol përmes kompjuterit ne telefona te shtepise dhe ne telefona mobil, mund ta perdorni ne Kosov, d.m.th 038 dhe 044... super bone edhe për telefona te Shqipris (normal qe edhe për vende tjera), por një problem është qe e kishe veç 1 dollar ne dispozicion..!!


këtu mundeni ta merreni:

www.globe7.com/index.php


Tung me't mira! Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.denica-hg.tk
bLeendoos.
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 275
Poenat e Antarit : 1148
Thanks : 1
Join date : 29/03/2009
Age : 88

MesazhTitulli: Re: GLOBE 7.   Mon Jun 01, 2009 11:58 am

o shoki ky osht me pare ky program duhesh me mush me pare tani me fol;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.drenica.albanianforum.net
 
GLOBE 7.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: