Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 DirectX 9: Windows-Logo-Test.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 25
Location : St' City-Kosova

MesazhTitulli: DirectX 9: Windows-Logo-Test.   Tue Jun 02, 2009 12:35 pm

Shpesh ju ndodh qe gjat instalimit te ndonje softwari qe tju shfaqe kjo info dhe qe keshtu
Windowsi nuk ju lejon ta instaloni ate program me tutje.
Apo ju lajmerohet nje keso lloj info psh: " kjo file apo dokument nuk mund te kopjohet!!"
Ateher duhet vepruar : Start-- Control Panel--Manager--Service dhe startojm servisin,
pasi hapet ky i fundit shiqojm se ku gjendet "Cryptografservice" dhe rregullojm ne opcionin "Auto"

Deaktivimi i keti info (bllokimi) Windows-Logo-Test

Klikojm me te djatht ne My Computer pastaj ne properties (vetitë) pastaj Registerkarten "Hardware"
pastaj ne "Driver Signature" dhe aktivojm opcionin "Ignore"
pastaj kete Akcion e ruajm si standard.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.denica-hg.tk
 
DirectX 9: Windows-Logo-Test.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: