Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Rrjeshtat Komandues apo (Kommandat) dhe Kombinacioni i Tastteve.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 25
Location : St' City-Kosova

MesazhTitulli: Rrjeshtat Komandues apo (Kommandat) dhe Kombinacioni i Tastteve.   Tue Jun 02, 2009 1:05 pm

Nese ju intereson se cilat Commanda dhe kombinime te tasteve
ekzistojn ne Windows, kete mundeni thjesht ta shpalosni me nje link te thjesht
siq eshte: hh.exe ms-its:C:\WINDOWS\Help\ntcmds.chm::/ntcmds.htm
pra shkoni ne Start pastaj Run dhe futni kete link dhe pastaj kliko ne OK
Do ju hapet Dritarje me krejt Domethenjet e Commandave dhe Kombinimeve te Tasteve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.denica-hg.tk
 
Rrjeshtat Komandues apo (Kommandat) dhe Kombinacioni i Tastteve.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: