Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shkruje Emrin Te Ora

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KAPITEN|
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 451
Poenat e Antarit : 1284
Thanks : 3
Join date : 04/06/2009
Age : 23
Location : Fushë Kosova

MesazhTitulli: Shkruje Emrin Te Ora   Thu Jun 04, 2009 9:02 pm

Shkruje Emrin Te OraNe vend te PM edhe AM shkruje emrin ton

1.Start

2.Control-Panel

3.Date, Time,Language and Regional Options

4.Te Regional Options e kerkoni ku shkruan Costumize e klikon costumize edhe tani e lyp menyn Time

5.Dhe tek Time Format e shkruan h:mm'emrin jot'

e ndan me presje si nalt

6.Kliko OK ;100% funksionon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shkruje Emrin Te Ora
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» “Ti, Shqipëri, më ep nderrë, më ep emrin shqipëtarë”
» Komandant Lata: Jam i shqetësuar – nuk e di nëse dikush ka kërkuar haraç në emrin tim [video]
» Idriz Zeqiraj: Telenovela e pergjakshme me emrin - Kosovë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: