Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kryne lojen Solitare per 1 second

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KAPITEN|
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 451
Poenat e Antarit : 1284
Thanks : 3
Join date : 04/06/2009
Age : 24
Location : Fushë Kosova

MesazhTitulli: Kryne lojen Solitare per 1 second   Thu Jun 04, 2009 9:10 pm

Kryne lojen Solitare per 1 second
Shkojm Start/Programs/Games/Solitare Dhe e Hapni Lojen
dhe e prekim ALT + SHIFT + 2 dhe loja mbaron
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kryne lojen Solitare per 1 second
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: