Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ata qe punoni me Windows provone!! * censur *

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 25
Location : St' City-Kosova

MesazhTitulli: Ata qe punoni me Windows provone!! * censur *   Thu Jun 04, 2009 10:10 pm

Ata qe punoni me Windows provone!!

1. Hapne notepadin ( start - run - notepad )
2. Shkrune " Bush hid the facts " ( pa thojza)
3. Rune me qfar dush emri
4. Hapne serish

==> e pabesushme ! * censur *


Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.denica-hg.tk
KAPITEN|
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 451
Poenat e Antarit : 1284
Thanks : 3
Join date : 04/06/2009
Age : 23
Location : Fushë Kosova

MesazhTitulli: 1 tric i vogel #1   Fri Jun 05, 2009 9:57 am

1. Hapne Notepad-in ( start - run - notepad )
2. Shkruajeni " Bush hid the facts " (pa thojza) qe do te thote "Bush i fshehu faktet"
3. Ruaje me emrin sipas deshires
4. Hape dhe shiko rezultatet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Re: Ata qe punoni me Windows provone!! * censur *   Fri Jun 05, 2009 1:39 pm

KAPITEN| shkruajti:
1. Hapne Notepad-in ( start - run - notepad )
2. Shkruajeni " Bush hid the facts " (pa thojza) qe do te thote "Bush i fshehu faktet"
3. Ruaje me emrin sipas deshires
4. Hape dhe shiko rezultatet.
mos i posto 2 her te njejtat gjera
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ata qe punoni me Windows provone!! * censur *   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ata qe punoni me Windows provone!! * censur *
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: