Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nje Indian e ka zbulu .........

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KAPITEN|
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 451
Poenat e Antarit : 1284
Thanks : 3
Join date : 04/06/2009
Age : 24
Location : Fushë Kosova

MesazhTitulli: Nje Indian e ka zbulu .........   Thu Jun 04, 2009 10:26 pm

Trik

Nje Indian e ka zbulu se askush nuk mundet me kriju nje folder ne Microsoft Windows me emrin CON,AUX, NUL, COM1, COM2, COM3, COM4, COM5, COM6, COM7, COM8, COM9, LPT1, LPT2, LPT3, LPT4, LPT5, LPT6, LPT7, LPT8, dhe LPT9.Do te shifni qe eshte e pamundur , sepse jane terma te rezervuara nga vet sistemi operativ. Tjera emra te rezevuara (per Windows XP ndoshta edhe tek versionet me te vjetra) dhe qe smundesh me perdor per emeru as follderet e as fillet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nje Indian e ka zbulu .........
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: