Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si me boa qe PC-ja juaj mu dok qe eshte pentium 5/6/7/8 etj !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 25
Location : St' City-Kosova

MesazhTitulli: Si me boa qe PC-ja juaj mu dok qe eshte pentium 5/6/7/8 etj !   Thu Jun 04, 2009 10:30 pm

Mundesh me i ndrru edhe kto te dhana -----> intel pentium (R) 4 2.4 Ghz
shkon: Start - Run - Regedit - HKEY_LOCAL_MACHINE - HARDWARE - DESCRIPTION - SYSTEM - CentralProcessor - ProcessorNameString
ketu klikon edhe ja ndrron te dhanat!!Besoj se iu ba PC-ja ma e re...!! hahuahahahhahuua RESPECT! Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.denica-hg.tk
KAPITEN|
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 451
Poenat e Antarit : 1284
Thanks : 3
Join date : 04/06/2009
Age : 23
Location : Fushë Kosova

MesazhTitulli: Re: Si me boa qe PC-ja juaj mu dok qe eshte pentium 5/6/7/8 etj !   Fri Jun 05, 2009 12:40 pm

Ajo Nuk Osht sen veq ja ndrron te dhanat PC perderisa jeni duke punuar
Nese e Restarton PC rrin te dhanat qysh jan kan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bLeendoos.
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 275
Poenat e Antarit : 1148
Thanks : 1
Join date : 29/03/2009
Age : 88

MesazhTitulli: Re: Si me boa qe PC-ja juaj mu dok qe eshte pentium 5/6/7/8 etj !   Fri Jun 05, 2009 1:33 pm

po walla e vertet osht kur ta restart pc te hekeen uen vett e kom provuu:D:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.drenica.albanianforum.net
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Re: Si me boa qe PC-ja juaj mu dok qe eshte pentium 5/6/7/8 etj !   Fri Jun 05, 2009 1:36 pm

po ket Trik e bon kur don me ja shit ndonje amateri PC-n
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 25
Location : St' City-Kosova

MesazhTitulli: huhu   Sat Jun 06, 2009 2:48 pm

ahaa po vallakur don dikujna me ja shit psh 1 laptop. etj.... Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.denica-hg.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si me boa qe PC-ja juaj mu dok qe eshte pentium 5/6/7/8 etj !   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si me boa qe PC-ja juaj mu dok qe eshte pentium 5/6/7/8 etj !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyçi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Përsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Bimët dhe shtazët sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk është kulturë e demokracisë shqiptare, por standard që nuk do ta plotësojmë edhe për shumë vite
» Nje liber ne gjermanisht i Artistes Alida Hisku eshte nje dhurate e bukur per cilindo...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: