Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Formatico HDD

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KAPITEN|
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 451
Poenat e Antarit : 1284
Thanks : 3
Join date : 04/06/2009
Age : 23
Location : Fushë Kosova

MesazhTitulli: Formatico HDD   Thu Jun 04, 2009 10:33 pm

Hapim Notep dhe shkruajme numrat me poshte

01001011000111110010010101010101010000011111100000

Me Pas e ruajme dokumentin ne format exe me nje emer cfaredo

Dergojani EXE te tjereve dhe infektojini.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Formatico HDD
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: