Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si te Ulim Pingun e Te Rrisim FPS ne Cs

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Si te Ulim Pingun e Te Rrisim FPS ne Cs   Sat Mar 28, 2009 2:32 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Veq Hijm ne Cs Dhe I SHenojm Qito Ne Console

rate 25000
cl_cmdrate 99
cl_cmdbackup 2
cl_updaterate 99
cl_dlmax 800

edhe u kry Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
 
Si te Ulim Pingun e Te Rrisim FPS ne Cs
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Lojra/Games :: Counter-Strike-
Kërce tek: