Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Bombica T'shijshme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
d1zzy.
Banned
Banned
avatar

Numri i postimeve : 396
Poenat e Antarit : 917
Thanks : 6
Join date : 24/04/2009
Age : 23
Location : LLap..!

MesazhTitulli: Bombica T'shijshme   Sat Jun 06, 2009 8:40 am

Përshkrimi

Bombica te shijshme dhe te lehta
Përbërësit

2 qokollata
2 margarina
2 lug kakao
1 kese kokos

Udhëzime per pregaditje

E qet margarin te shkrihet pastaj qokollaten dhe kur te shkrihen ja qet keksat e bluar kakaon dhe i perzien me lug mir
Shënime

Besoj se do tju pelqej kjo reqet
JU BEFT MIR
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Bombica T'shijshme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Tema Shoqërore :: Kuzhina Shqiptare-
Kërce tek: