Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si te ndryshojme ngjyren kur selektojme dicka

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Si te ndryshojme ngjyren kur selektojme dicka   Sat Mar 28, 2009 6:28 pm

Si te ndryshojme ngjyren kur selektojme dicka

99.8% e pc e kane ngjyren qe kur selektojme dicka behet blu
por nqs duam ta ndryshojme shkojme ne desktop dhe klikojme me te djathten e mausit dhe shkoj te propeties
ne tabelen qe na shfaqet shkojme tek Appearance\Advancet
na hapet nje tabel tjeter ku zgjedhim tek ITEm - selcted item
ne krah te djathte te saj , pas madhesise kemi ngjyren qe e ndryshojme e bejme sipas qejfit
me pas Ok dhe eshte ne rregull
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
 
Si te ndryshojme ngjyren kur selektojme dicka
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sejdi Berisha:Kujtimi për mësuesin tim, për ëndrrën e shkrimit...!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: