Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 PC Bug Doctor

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: PC Bug Doctor   Sat Mar 28, 2009 6:33 pm

PC Bug Doctor Rregullon problemet dhe gabimet qe mund
te ndodhin ne sistemin e PC.
SpeadUp PC , shikon filet e fshehura eleminon
bugs e programeve gjithashtu heq shortcut
e vjetër qe nuk përdoren.Rregullon corrupt file te
cilat e ulin shpejtesine e Pc dhe programeve

Linkk:http://www.pcbugdoctor.com/PCBugDoctor_newsetup.exe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
 
PC Bug Doctor
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Multimedia | Shkarkimet :: Programe-
Kërce tek: