Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Per me ja ndrru te dhenat gjenerale PC-s tuaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
d1zzy.
Banned
Banned
avatar

Numri i postimeve : 396
Poenat e Antarit : 917
Thanks : 6
Join date : 24/04/2009
Age : 22
Location : LLap..!

MesazhTitulli: Per me ja ndrru te dhenat gjenerale PC-s tuaj   Sat Jun 06, 2009 6:21 pm

Per me ja ndrru te dhenat gjenerale PC-s

p.sh me u dok keshtu
Computer:
Intel(R)
Pentium(R) 6 CPU 6.80GHz
6.80GHz
256 MB of RAM

shkojm ne:
start > run > regedit > hkey_local_machine > hardware > description > system > central proccesor > 0

edhe ja shkrun sa doni ju
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KAPITEN|
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 451
Poenat e Antarit : 1284
Thanks : 3
Join date : 04/06/2009
Age : 23
Location : Fushë Kosova

MesazhTitulli: Re: Per me ja ndrru te dhenat gjenerale PC-s tuaj   Sat Jun 06, 2009 10:15 pm

O ti hawer qito postime kan me tu fshi se si paske lexu hiq postimet qe i pasna bo veq mi paske vjedh nccnnc :@
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
d1zzy.
Banned
Banned
avatar

Numri i postimeve : 396
Poenat e Antarit : 917
Thanks : 6
Join date : 24/04/2009
Age : 22
Location : LLap..!

MesazhTitulli: Re: Per me ja ndrru te dhenat gjenerale PC-s tuaj   Sat Jun 06, 2009 10:19 pm

Kush ka vjedhh bre ke vjedhh ti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Per me ja ndrru te dhenat gjenerale PC-s tuaj   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Per me ja ndrru te dhenat gjenerale PC-s tuaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PËRSHËNDETJE, URIME dhe SUKSESE në JETËN TUAJ të LAVDISHME

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: