Drenica Hackers GrouP


Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Mesazh Nga Forumi
- Mirsevini ne Drenica-hG.tK, momentalisht jeni duke e shfletuar forumin tonë si antar por nese nuk jeni i regjistruar atëher KLIKO KËTU per tiu bashkuar forumit tonë..Duke iu bashkuar forumit tonë ju keni te drejtë qe te hapni tema te reja,te pergjigjeni ne tema,apo ti ndihmoni dikujt ne ndonje gje . Pra bashkangjitjuni forumit tone me 1 klikim KËTU .Regjistrimi eshte falas dhe ju merr kohë per vetem 1 min .
Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Informohu & Qendra e Forumit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Rregullorja & Lajmërime

Ketu Mund të gjeni lajmërimet e staffit tonë , poashtu edhe Rregullorja e Forumit esht më rendesi te Lexohet.
11Rregull / Rule :...
Sun May 31, 2009 5:34 pm
Armend Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kërkesa Muzikore

ketu mund ti kerkoni te gjitha kenget qe ju e preferoni
25Hiti i Javes 22....
Wed Jun 24, 2009 11:56 pm
Armend Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Të Fundit nga Shkenca & Teknologjija

Në këtë forum mund të postoni cdo gjë që ka të bëj me zbulimet shkencore dhe teknologjike .
8491Alonso: Nuk ësht...
Tue Jun 30, 2009 12:32 pm
Edony_St Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Pyetje & Përgjigje

Në këtë forum mund të bëni pyetje , të bëni kërkesa dhe gjithashtu të bisedoni për gjëra të ndryshme .
526Foto me bo emotc...
Sun Jun 28, 2009 1:08 pm
Edony_St Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Oferta falas (Free)

Ky forum është për të gjitha ofertat falas që do të mundësojë stafi dhe antarët e forumit. Mund të keni shum oferta interesante që ja vlen ti shikoni, të gjitha janë pa pagesë, falas vetëm për ju.
817[Ofert] VPS
Sat Dec 12, 2009 5:42 pm
bLeendoos. Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Partneret

13Partneret
Sat Jun 06, 2009 11:54 am
d1zzy. Shiko mesazhin e fundit
Drenica Hackers GrouP Empty
 

Bisedime të lira & tema te ndryshme

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Prezantohu[Hi]

Pasi që të regjistrohëni mund të postoni diqka rreth vetes tuaj , Që të njiheni më mirë me antaret e DhG.
523shiko ketu
Wed Aug 19, 2009 9:59 am
Armend Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Reklamo Webin Tuaj

1333Top-Bux - Kliko ...
Wed Jun 17, 2009 12:24 pm
GenttoGolD Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

SMS Falas

Oferta të shumta për SMS.Nëse gjeni të reja mund t'i postoni në këtë nënforum.
1013web per sms free...
Thu Jul 09, 2009 8:29 pm
Armend Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Sport

Futbolli një nder sportet më te shikura ne bot ! Pra ketu mund te gjeni gjith qka qka të bej me futboll komente mbi kampionatet e futbollit, skuadrat, lojtarët tuaj të preferuar, rezultate
3766Aguero dëshiron ...
Sun Jun 28, 2009 12:59 pm
Edony_St Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Barcoleta/Humor

154228daullja
Sun Jun 28, 2009 11:10 pm
Barcelona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Urimet & Pershendetjet

Këtu mund të përshendesni ndonjë anëtarë të forumit ose mund t'ia uroni Ditelindjen apo diçka tjetër
314Ditelindja e arb...
Fri Jun 19, 2009 7:50 pm
bLeendoos. Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ndërtimtari

Ktu shkruj Firmen Tuaj
45Art Menegment
Sun Jun 14, 2009 9:21 am
Edony_St Shiko mesazhin e fundit
Drenica Hackers GrouP Empty
 

INFORMATIKA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Tutoriale/Mësime

Këtu do të gjëni eBooks në Lidhje për qdo tem.Në këtë forum do të këtë shumë tema dhe postime interesante, qe do tju ndihmojnë juve në shum gjëra. Mësimet apo tutorialet më të vlefshme te këtij forumit janë te shkruara nga vet Staffi dhe antaret e DhG-CrEw.oRg
402569Restart PC nese ...
Thu Jul 16, 2009 8:59 am
Barcelona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Gjuhet Programuese

Gjuha programuese është një vegël informatike e përpiluar nga operacionet matematikore që shërben për të shkruar domene të cilat përcillen në veglat (makinat vizuale konvertuese) për të fituar kode në gjuhën e makinës.
1819Mësim[Gjuhë prog...
Thu Jun 25, 2009 6:45 pm
bLeenndoo.xX Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Sisteme Operative

Në këtë forum mund të postoni , bisedoni , pyesni, të ndihmoni njeri tjetrin , për gjdo gjë që ka të bëj me sisteme operative si Windows , Linux , MAC e shumë te tjera....
4149Windows Vista Ut...
Sat Jun 27, 2009 7:55 pm
KAPITEN| Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Programe Për Chat

Forumi i dedikuar të gjithave chat programeve si: * mIRC * MSN Messenger * AIM * Yahoo Messenger * Paltalk * Gmail Talk, dhe shumë të tjera.
1925Qe ju kallzoj ps...
Sat Jun 06, 2009 8:52 pm
Armend Shiko mesazhin e fundit
Drenica Hackers GrouP Empty
 

Black Maind

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Exploits & Vulnerabilities

Ketu eXploits rreth : SQL Injection , RFI , LFI , XSS , Admin Bypassing, Remote Exploits, etj...
00
Asnjë mesazh i ri

Hacking & Protecting

Këtu do të gjeni Hacking tools , Botnet Sources , Scanners , Dorks , etj, mjete per Siguri etj...
41610 Skriptet me t...
Sat Jun 27, 2009 9:28 pm
Armend Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Phearking & Mobiles

Këtu do të ket Antivirusa , Lojra , Trika per telefona etj ...
22Beje Format Noki...
Sat Jun 13, 2009 6:04 pm
Armend Shiko mesazhin e fundit
Drenica Hackers GrouP Empty
 

Lojra/Games

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Lojra/Games

Këtu do të kenaqen dashamiresit e Lojrave të mirënjohura dhe më të pelqyera nga ju , po ashtue dhe të kerkoni . Të gjitha lojrat me te fundit mundeni te shkarkoni
303342Dragon Fist 3
Tue Jun 30, 2009 6:01 pm
Barcelona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Counter-Strike

Diskutime rreth CS Skenes
115197Sxe Hack All Ver...
Sat Jul 18, 2009 8:13 pm
drilchoo.hack Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Drenica Public Server

Pjese e forumit dedikuar serverave online
316Adminnn
Sat Dec 12, 2009 5:41 pm
bLeendoos. Shiko mesazhin e fundit
Drenica Hackers GrouP Empty
 

Multimedia | Shkarkimet

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Programe

Në këtë forum mund të postoni dhe shkarkoni programe falas për kompjuterët tuaj na vizitoni do te gjeni Programet me te freskt.
301361VLC Media player...
Fri Jul 10, 2009 8:40 am
KAPITEN| Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Filma/Movies

Në këtë forum mund të bëni debate të diskutoni per filmat dhe video klipet. Mund të bisedoni edhe për aktoret, të jepni apo të gjëni shum informacione mbi filmat, të na anticiponi ndonje film te ri dhe të na tregoni më shume për të. Gjithashtu mund edhe të shperndani filma në forumatet Video të ndryshem si DVD, DivX, avi, flv...
129143He’s On My Mind ...
Sat Jun 27, 2009 4:02 pm
KAPITEN| Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Muzikë|Music

Ketu do ti keni hitet me te degjuara ne vend , si edhe ju mund te kontriboni duke postuar ndonje hit , ose edhe mund te kerkoni hitin tuaj te preferuar ...
254258Kerkesa Per Muzi...
Mon Jun 29, 2009 11:13 am
Barcelona Shiko mesazhin e fundit
Drenica Hackers GrouP Empty
 

| Graphic |Design | Bulletin Board dhe CMS |

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Dizajne Nga Ju

Këtu mund të ti tregoni punimet e juaj të cilat i keni punuar qfarë do që të jetë wallpaper, signature, avatar etj...
2057signature by The...
Sun Jun 28, 2009 5:05 pm
pisscav3R Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Mjete Per Dizajn

Në këtë forum mund të postoni dhe shkarkoni Wallpapers, Icons,Themes,Fonts,Templates,brusha,vectors,textuars,pds etc....
1925Aquanox theme (T...
Sat Jun 27, 2009 7:48 pm
KAPITEN| Shiko mesazhin e fundit
Drenica Hackers GrouP Empty
 

Arti dhe Kultura

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Historia Shqiptare

Në këtë forum mund të postoni dhe bisedon gjdo gjë që ka të bëj me historin shqiptare . Sië dihet ne kemi një histori mjaft të pasur .
656Historia e nje B...
Fri Jun 05, 2009 10:24 am
Armend Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Historia Boterore

245Fjalimët që ndry...
Fri Jun 05, 2009 10:06 am
d1zzy. Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Arkeologji/Antropologji

44Arkeologjia
Wed Jun 03, 2009 10:40 am
d1zzy. Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Feja Muslimane

Këtu postoni gjithqka per Fejen Muslimane
1010Festimi i ditëli...
Fri Jun 05, 2009 6:34 pm
d1zzy. Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Feja Katolike

Në ket pjes te forumit mund te bisedoni rreth fejes Katolike dhe te postoni gjera te ndryshme rreth fejes katolike.
00
Asnjë mesazh i ri

Aktorë Shqiptar

00
Asnjë mesazh i ri

Kinema - Radio - Tv

Në këtë forum mund të postoni ëdo gjë që ka të bëj me historin e kinematografise, veprave filmike dhe njerezve te filmit shqiptar dhe te huaj, festivalet e filmit dhe cdo gje qe ka te beje me kinematografine. Televizionet dhe Radiot shqiptare.
815Ndegjo Radion e ...
Mon Jun 29, 2009 11:58 am
Edony_St Shiko mesazhin e fundit
Drenica Hackers GrouP Empty
 

Tema Shoqërore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Droga

34Thuaj jo droges ...
Tue Jun 16, 2009 12:01 am
bLeenndoo.xX Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Sociologji

77Sociologjia e Gj...
Tue Jun 16, 2009 12:06 am
bLeenndoo.xX Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Psikologji

99Çka është Psikol...
Tue Jun 16, 2009 12:08 am
bLeenndoo.xX Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Filozofi

33C'eshte Filozofi...
Tue Jun 16, 2009 12:10 am
bLeenndoo.xX Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kuzhina Shqiptare

Receta të kuzhines tradicionale shqiptare e më teper...
3338Pastico me makar...
Sat Jun 13, 2009 4:31 pm
Dani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Moda dhe estetika

Këtu mund te gjeni, gjithcka për Bukurinë femërore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet më të ndryshme e gjithcka që ka te bëjë me estetikën e njeriut
33“Moda është lumt...
Tue Jun 16, 2009 12:12 am
bLeenndoo.xX Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Mirembajtja e Trupit

22Si ta mbrojmë lë...
Tue Jun 16, 2009 12:14 am
bLeenndoo.xX Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Arti Figurativ

Në këtë forum mund të postoni ëdo gjë që ka të bëj me punime nga dora e njeriut. Punime artizanale, guri, druri, balte, pikture, skulpture, etj.
00
Drenica Hackers GrouP Empty
 

Recycle Bin/Shporta

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Recycle Bin/Shporta

Këtu janë të gjitha temat e vjetra si dhe linqet e vdekura .
921Gjithqka per MSN...
Mon Jun 15, 2009 10:36 am
KAPITEN| Shiko mesazhin e fundit
Drenica Hackers GrouP Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 2821 artikuj
Forumi ka 201 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri armend3
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor :: 1 Bot
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 108 më Sun Apr 24, 2011 9:06 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Google
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: cuk1 (51)
Legjenda : [ Admin ][ Super Moderator ][ Moderators ][ Dizajner ][ V.I.P ][ Banned ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur