Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Restart PC nese e keni prish BIOS-in !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
d1zzy.
Banned
Banned
d1zzy.

Numri i postimeve : 396
Poenat e Antarit : 917
Thanks : 6
Join date : 24/04/2009
Age : 23
Location : LLap..!

MesazhTitulli: Restart PC nese e keni prish BIOS-in !   Sat Jun 06, 2009 6:26 pm

Keni prek naj sne ne BIOS dhe nuk ndezet më PC-ia.
Per me qit prap BIOS-in në default me PC shym veptoni kështu

Pra në testatur lypne "INSER" pasi që e keni gjetur, shtypni butonin "INSER" dhe pa e lëshuar butonin INSERT ndezne PC (Butoni Insert e ka për efekt me i bo të dhënat e BIOS-it Default sikur se kur u ble PC!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bLeenndoo.xX
Moderator
Moderator
bLeenndoo.xX

Numri i postimeve : 515
Poenat e Antarit : 1428
Thanks : 3
Join date : 28/05/2009
Age : 23
Location : Kosova,Vushtrri

MesazhTitulli: Re: Restart PC nese e keni prish BIOS-in !   Sat Jun 06, 2009 9:45 pm

Sen i fort bro Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.blendos.albanianforum.net
d1zzy.
Banned
Banned
d1zzy.

Numri i postimeve : 396
Poenat e Antarit : 917
Thanks : 6
Join date : 24/04/2009
Age : 23
Location : LLap..!

MesazhTitulli: Re: Restart PC nese e keni prish BIOS-in !   Sat Jun 06, 2009 10:11 pm

thnnX Bro.!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Barcelona

Barcelona

Numri i postimeve : 76
Poenat e Antarit : 193
Thanks : 0
Join date : 22/06/2009
Age : 23
Location : prishtin

MesazhTitulli: Re: Restart PC nese e keni prish BIOS-in !   Thu Jul 16, 2009 8:59 am

Thnxx Shum D1zzy Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Restart PC nese e keni prish BIOS-in !   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Restart PC nese e keni prish BIOS-in !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: