Drenica Hackers GrouP  - Drenica-Hackers


Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

D-H-G
vizitoret nuk mund te postojn, e as të marrin pjes ne Forum, per te postuar ndonje dokument dhe per te marrur pjes ne Forum se pari Regjistrohu pastaj kalo në Forum dhe posto..! Me Respekt dhe Kënaqësi Sttafi Drenica Hackers Group [D-H-G]
wWw.DhG-cReW.oRg
Vizitor Te Dashur Se Shpejti Do te kalojm ne wWw.DhG-FoRuM.TK shpresoj te kaloni mirë në www.DhG-FoRuM.TK
» Menya e Forumit
 Portali
 Forumi
  > Prezantohu
  > Hacking & Tutorials
  > Oferta free
  > Sport
  > Filma/Movies
  > Muzik/Music
  > Kërkesa Muzikore
  > Programe
  > Lojra/Games
  > Counter-Strike
  >Drenica Public Server
  > Barcoleta/Humor
» Bukuroshja e Dites
Drenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers Agnesa%20Vuthaj
Stupcat 2009
Hapni Email
Get a free account @drenica-hg.tk
Alonso: Nuk është i pamundur kalimi te Reali
Drenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers EmptyTue Jun 30, 2009 12:32 pm nga Edony_St
Xabi Alonso ka shpjeguar se ekziston mundësia që të largohet nga Liverpooli gjatë këtij afati kalimtar, ndërsa destinacioni i tij i radhës mund të jetë Real Madridi.
“Nuk ia kam mbyllur derën askujt, prandaj duhet të presim se çfarë …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Alonso: Nuk është i pamundur kalimi te Reali
Drenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers EmptyTue Jun 30, 2009 12:32 pm nga Edony_St
Xabi Alonso ka shpjeguar se ekziston mundësia që të largohet nga Liverpooli gjatë këtij afati kalimtar, ndërsa destinacioni i tij i radhës mund të jetë Real Madridi.
“Nuk ia kam mbyllur derën askujt, prandaj duhet të presim se çfarë …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Shfletues Chrome punon edhe më shpejt.
Drenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers EmptyMon Jun 29, 2009 8:32 pm nga Gjergjinho_St
Google ka filluar me përditësimet automatike të versionit të ri të shfletuesit të internetit Chrome i cili premton punë më shpejt dhe më stabil sesa ai deri më tani.
Për fillim, Google ka avancuar të mekanizmin e njohur JavaScript …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Djaloshi dyvjeçar, mjeshtër i lojës së bilardos.
Drenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers EmptyMon Jun 29, 2009 8:31 pm nga Gjergjinho_St
Një fëmijë çudibërës dyvjeçar nga New Yorku është një nga lojtarët më me perspektivë në botë për bilardo, shkruajnë mediat amerikane.

Keith O'Dell, djaloshi dyvjeçar i cili në mbarë botën është bërë i njohur për …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
10 kamerat kryesore në botë: ipko.net zë vendin e dytë.
Drenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers EmptyMon Jun 29, 2009 8:30 pm nga Gjergjinho_St
Portali IPKO merr njohje ndërkombëtare për përdorim inovativ të teknologjisë në shërbim të qytetarëve, nga lideri botëror i softuerit, teknologjisë dhe video përmbajtjes, kompanisë EarthCam.
Paneli i njërës nga faqet kryesore për …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Radio Drenica-hG
Kush është në linjë
0 Përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 0 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 108 më Sun Apr 24, 2011 9:06 am
sa shkruan shpejt
14 fjale

Speed test

Keywords
pare
Statistikat
Forumi ka 201 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri armend3

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2821 artikuj v 2056 temat
Top posters
bLeenndoo.xX (515)
Drenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_vote_lcapDrenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_voting_barDrenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_vote_rcap 
KAPITEN| (451)
Drenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_vote_lcapDrenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_voting_barDrenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_vote_rcap 
Armend (433)
Drenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_vote_lcapDrenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_voting_barDrenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_vote_rcap 
d1zzy. (396)
Drenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_vote_lcapDrenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_voting_barDrenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_vote_rcap 
bLeendoos. (275)
Drenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_vote_lcapDrenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_voting_barDrenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_vote_rcap 
Gjergjinho_St (226)
Drenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_vote_lcapDrenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_voting_barDrenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_vote_rcap 
Edony_St (215)
Drenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_vote_lcapDrenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_voting_barDrenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_vote_rcap 
pr0xy g33k (85)
Drenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_vote_lcapDrenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_voting_barDrenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_vote_rcap 
Barcelona (76)
Drenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_vote_lcapDrenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_voting_barDrenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_vote_rcap 
monixx (51)
Drenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_vote_lcapDrenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_voting_barDrenica Hackers GrouP - Drenica-Hackers I_vote_rcap 
Prishtina Live...
Partnerët

                                                                                                    

<
mZ-TeaMBspD-TeaMMeSohU-TeaMALB-HACK
TUTORIALE-ALBujar MehmetiX-WebiX-Webi
X-WebiX-WebiX-WebiX-Webi

Nëse Dëshironi Që Faqja Juaj Të Jet Këtu Atëher Kontakt Email armend_a16@msn.com