Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Toure refuzon kontratën e Barcës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
d1zzy.
Banned
Banned
avatar

Numri i postimeve : 396
Poenat e Antarit : 917
Thanks : 6
Join date : 24/04/2009
Age : 22
Location : LLap..!

MesazhTitulli: Toure refuzon kontratën e Barcës   Sun Jun 07, 2009 10:50 am

E ardhmja e Yaya Toure në Camp Nou është vënë në dyshim, pasi
që mesfushori e ka refuzuar kontratën e re që ia ka ofruar Barcelona.

“El
Mundo Deportivo” shkruan se bisedimet ndërmjet drejtorit sportiv të
Barcelonës, Txiki Begiristain, dhe agjentit të Toure, Dimitre Seluk,
janë ndërprerë.

Edhe pse Blaugranët i kanë ofruar një kontratë e cila përmirëson vlerat
e pagës aktuale të mesfushorit defanziv, megjithatë kjo nuk i është
dukur e kënaqshme lojtarit nga Bregu i Fildishtë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Toure refuzon kontratën e Barcës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: