Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Gurabi-Biscuits.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaniNumri i postimeve : 12
Poenat e Antarit : 36
Thanks : 0
Join date : 13/06/2009
Age : 29
Location : dani

MesazhTitulli: Gurabi-Biscuits.   Sat Jun 13, 2009 4:07 pm

Gurabi

4 veze
50 gr margarin
sheqer sipas shijes suaj
miell deri sa te trashet
1 levore limonit e grin mir

marrim vezet i merziem mire me mikser pastaj e shkrim margarinin dhe e bashkojm se bashk me vezet,sheqer i qeshim sipas shijes suaj prap e perziejm mire dhe livorene limonit e grim mire dhe miell deri sa te trashet i perziejm te gjitha mire dhe ja bejm formen

duhesh me kujdes ti besh ti gjitha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Gurabi-Biscuits.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Tema Shoqërore :: Kuzhina Shqiptare-
Kërce tek: