Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 EMRAT

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arbII*

avatar

Numri i postimeve : 11
Poenat e Antarit : 31
Thanks : 0
Join date : 05/06/2009
Age : 24
Location : Skënderaj

MesazhTitulli: EMRAT   Sat Jun 13, 2009 7:01 pm

Një grua në Austali I kishte nëntë fëmijë

dhe mendonte se kjo ishte e mjaftueshme.

Kur lindi fëmiu I dhjetë ia dha emrin FUND.

Mirëpo , pas një viti I lind edhe fëmiu I

njëmbëdhjetë të cilin e quajti POS SCRIPTUM.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
EMRAT
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hilmi Saraçi: Masakra serbe në Studime të Poshtme (Martiraj) 1998-1999
» Publikohen emrat e 10 personave të vrarë në Kumanovë?
» Emrat e rinj të Asamblesë Kombëtare te PS, ja lista

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Recycle Bin/Shporta-
Kërce tek: