Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shtine PC-n me fol pa program‏

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0xy g33k
V.I.P
V.I.P
pr0xy g33k

Numri i postimeve : 85
Poenat e Antarit : 243
Thanks : 1
Join date : 26/06/2009
Age : 22
Location : macedonian

MesazhTitulli: Shtine PC-n me fol pa program‏   Sat Jun 27, 2009 11:38 am

Futne ket Text ne notepad edhe banja Save As.. Emrin bane qfar doni dhe ne fund e shkruni .vbs
PSH: emri.vbs


Texti:


strText = "badboys"
Set objVoice = CreateObject("SAPI.SpVoice")
objVoice.Speak strText


Tash kur ta hapni ket kod Kompjuteri do te Thot badboys
Ketu ne vend te "badboys" Mund te shkruani Qka do edhe PC-ja do te Thot at qe e keni shkru
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shtine PC-n me fol pa program‏
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: