Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 polici dhe shitsja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Barcelona

avatar

Numri i postimeve : 76
Poenat e Antarit : 193
Thanks : 0
Join date : 22/06/2009
Age : 23
Location : prishtin

MesazhTitulli: polici dhe shitsja   Sat Jun 27, 2009 10:47 pm

Tek po binte shi nje polic po ruante nje dyqan.Shitesja i thote policit.
Shitesja-zoti polic futuni brenda se po bie shi
Polici-ju faleminderit por po bie dhe jashte...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
polici dhe shitsja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRË NË GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Barcoleta/Humor-
Kërce tek: