Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Tradhtia

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Barcelona

avatar

Numri i postimeve : 76
Poenat e Antarit : 193
Thanks : 0
Join date : 22/06/2009
Age : 23
Location : prishtin

MesazhTitulli: Tradhtia   Sun Jun 28, 2009 12:29 am

Nje burre dhe grua te martuar prej 45-vjetesh vendosin ti tregojne te gjitha
gabimet qe kishin bere. Burri i thote se te kam tradhetuar 3-here me gruan e komandatit te ushtrise. Gruaja i thote kurse une te kam tradhetuar 2-here. Burri thote me vete mire te pakten ja paskam kaluar asaj dhe e pyet se me ke e kishte tradhetuar. Ajo i pergjigjet duke i thene:"Njehere me komandantin dhe njehere me ushtrine".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Tradhtia
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Barcoleta/Humor-
Kërce tek: