Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Per te ber biseda me Skype si me messenger !!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dennis

avatar

Numri i postimeve : 10
Poenat e Antarit : 35
Thanks : 0
Join date : 09/05/2009

MesazhTitulli: Per te ber biseda me Skype si me messenger !!   Mon May 11, 2009 6:12 pm

Se pari hym ne ket faqe http://www.skype.com/intl/de/download/skype/windows/downloading/ dhe pastaj shkojm tek "Download noch einmal starten " dhe atu vadhdon Downloadimi i Skypes !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Per te ber biseda me Skype si me messenger !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Multimedia | Shkarkimet :: Programe-
Kërce tek: