Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Paraja !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
d1zzy.
Banned
Banned
avatar

Numri i postimeve : 396
Poenat e Antarit : 917
Thanks : 6
Join date : 24/04/2009
Age : 23
Location : LLap..!

MesazhTitulli: Paraja !   Sun May 31, 2009 7:09 pm

Me para mund te blesh oren, por jo kohen.
Me para mund te blesh shtepi,por jo dhe qetesine ne te.
Me para mund te blesh librin,por jo dhe diturine.
Me para mund te blesh doktorin,por jo dhe shendetin.
Me para mund te blesh gjakun,por jo dhe jeten.
Me para mund te blesh sexyn por jo dhe dashurine.
C`fare roli luan paraja ne jeten tuaj ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Paraja !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Tema Shoqërore :: Psikologji-
Kërce tek: