Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Programe per Mirembajtjen e PC-s

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Edony_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 215
Poenat e Antarit : 638
Thanks : 3
Join date : 28/05/2009
Age : 20
Location : Viti,Kosova

MesazhTitulli: Programe per Mirembajtjen e PC-s   Sun May 31, 2009 8:11 pm

Pershendetje, me pak fjale po permend nje program shume te mire per te mirembajtur kompjuterin tuaj.

1. Revo Uninstaller
Eshte nje program qe cinstalon ne 4 forma apo menyra te ndryshme programe qe doni te hiqni nga kompjuteri tuaj, ai pastron windowsin dhe hard diskun, gjithashtu ne mjetet e tij ben pjese edhe Fshirja e Parikthyeshme. kur ju fshini dhe zbrasni nga Koshi i Plehrave nje dosje nuk do te thote qe ajo eshte fshire, ajo ka mbetur ne hard diskun tuaj dhe cdo kush mund ta riktheje me nje program. Nese doni te beni nje fshirje te parikthyeshme qe askush te mos lexoje dokumentat tuaj te fshire perdorni Revo Uninstaller.

Ky program eshte FALAS dhe permbi te gjitha eshte ne SHQIP.

Adresa: www.RevoUninstaller.com


Shenim: Te tjera programe me pagese jane Tune Up Utilities 2008 , Glary Utilities Pro. Keta jane nder me te miret por jane me pagese....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://WWW.stublla.net
bLeendoos.
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 275
Poenat e Antarit : 1148
Thanks : 1
Join date : 29/03/2009
Age : 88

MesazhTitulli: Re: Programe per Mirembajtjen e PC-s   Sun May 31, 2009 9:10 pm

shum i fort osht qeky program merne krejt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.drenica.albanianforum.net
 
Programe per Mirembajtjen e PC-s
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Multimedia | Shkarkimet :: Programe-
Kërce tek: