Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Fabregas drejt Milanit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
d1zzy.
Banned
Banned
avatar

Numri i postimeve : 396
Poenat e Antarit : 917
Thanks : 6
Join date : 24/04/2009
Age : 22
Location : LLap..!

MesazhTitulli: Fabregas drejt Milanit   Sat Jun 06, 2009 4:02 pm

"La Gazzetta Dello Sport" njofton se Milani dëshiron ta sjellë në San Siro asin e Arsenalit, Francesc Fabregas.

Rossonerët janë pranë humbjes së Ricardo Kaka, i cili pritet që të hënën të nënshkruajë kontratë me Real Madridin, ndërkohë drejtuesit kuqezi dëshirojnë ta përforcojnë skuadrën me paratë e fituara nga shitja e brazilianit.

Mediat italiane njoftojnë se Fabregas do të ishte lojtari i duhur për klubin nga Serie A, ndërsa mesfushori spanjoll ka shprehur dëshirën për t’u larguar nga Topçinjtë pas aventurës gjashtëvjeçare në Londër.

Mësohet se ish-bashkëlojtarët e tij, Mathieu Flamini dhe Philippe Senderos, janë duke bërë orvatje për ta bindur Fabregasin që të nënshkruajë për Milanin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Fabregas drejt Milanit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Murat Jashari: Kosova drejt humnerës
» Frank Shkreli: Bashkimi i Kombit - Enderra qe nuk shuhet
» Bleron Baraliu:Vetëvendosje ka të drejtë te Dheu i Bardhë!
» Kërkesë për sqarimin e drejtë dhe gjithanshëm të rrethanave të vdekjes së të ndjerit Dedë GECAJ në burgun regjional hetues të St. Galen-it në Zvicër

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: