Drenica Hackers GrouP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  KërkoKërko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Gjërat që i urren Megan Fox

Shko poshtë 
AutoriMesazh
d1zzy.
Banned
Banned
d1zzy.


Numri i postimeve : 396
Poenat e Antarit : 917
Thanks : 6
Join date : 24/04/2009
Age : 28
Location : LLap..!

Gjërat që i urren Megan Fox Empty
MesazhTitulli: Gjërat që i urren Megan Fox   Gjërat që i urren Megan Fox EmptySat Jun 06, 2009 6:43 pm

Gjërat që i urren Megan Fox F.0606105947317_m

Bukuroshja hollivudiane Megan Fox mendon se lajmet janë diçka e pamend për t’u shfaqur në TV, ndërsa ajo është kundër komedive dhe famën e konsideron si të parëndësishme.

Ylli i filmit “Transformers” nuk është e interesuar që të shohë se çfarë ndodh në botë dhe është kundër dramave kostumografike dhe filmave komik.

“’Sex And The City: The Movie’ ishte shumë tragjik. Dramat kostumografike më mërzisin, ndërsa komeditë hollivudiane janë të pavlera dhe aspak për të qeshur. Fama nuk do të thotë asgjë, sepse të gjithë mund të bëhen të famshëm, ndërsa lajmet televizive janë gjepura pamend”, ka thënë 23-vjeçarja për revistën britanike “GQ”.

Ndërkohë bukuroshja, e cila edhe më herët ka deklaruar se i pëlqen shumë marihuana është pro-legalizimit të kësaj droge.

“Shpresoj që ta legalizojnë. Dhe kur ta bëjnë këtë unë do të jem e para në rend për ta blerë pakon time me marihuanë”, ka shtuar njëra nga femrat më seksi në botë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gjërat që i urren Megan Fox
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 10 gjerat e rrezikshme ne internet

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Informohu & Qendra e Forumit :: Të Fundit nga Shkenca & Teknologjija-
Kërce tek: