Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Inter dhe Barça merren vesh për Ibrahimovic?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Edony_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 215
Poenat e Antarit : 638
Thanks : 3
Join date : 28/05/2009
Age : 20
Location : Viti,Kosova

MesazhTitulli: Inter dhe Barça merren vesh për Ibrahimovic?   Wed Jun 10, 2009 12:45 pm

Mediat spanjolle përcjellin lajmin se dy kampionët, ai i Italisë, Inter, dhe i Spanjës, Barcelona, kanë arritur marrëveshje për të shkëmbyer dy sulmuesit kryesor të tyre, Zlatan Ibrahimovic dhe Samuel Eto’o.
Sipas El Mundo Deportivo, gazetë kjo që është e afërt me drejtuesit e Barcelonës, Zlatan Ibrahimovic është në prag të kalimit në ekipin spanjoll.

Presidenti i Interit, Massimo Moratti, dhe ai i Barcelonës, Joan Laporta, thuhet se kanë arritur marrëveshje dhe në shkëmbim të Ibrahimovic, nerazurët do të fitojnë 10 milionë euro si dhe shërbimet e sulmuesit Samuel Eto’o.

Mbetet vetëm që edhe kamerunasi të thotë “Po”, dhe transferimi të vërtetohet nga të dyja palët.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://WWW.stublla.net
 
Inter dhe Barça merren vesh për Ibrahimovic?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shifra tmerruese: 70.000 prostituta shqiptare sot merren me “zejën” e seksit në Evropë?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: