Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si të marrim video nga youtube apo ndonje webfaqe tjeter

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Si të marrim video nga youtube apo ndonje webfaqe tjeter   Fri Mar 27, 2009 12:45 pm

Per te marre ndonje video nga youtube apo ndonje faqe tjeter se pari duhet te downloadoni ket program :

http://download.cnet.com/VDownloader/3000-2071_4-10888393.html?part=dl-6311630&subj=dl&tag=button pasi te downloadoni kete ju duhet vetem te hapni programin dhe ne anen e djathet te tij te zgjedhni se per qfar doni te merrni videon : per telefon pc dvd ose ndonje gje tjeter . Pasi te keni hapur programin duhet vetem te hyni ne youtube dhe te beni copy linkun videjoja automatikisht do te downloadohet .

--
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
 
Si të marrim video nga youtube apo ndonje webfaqe tjeter
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Faik Konica: Nuk jam unë - Nga Aurel Plasari
» Pranvera, Arbenit: Bëhu burrë dhe kthema Erionin
» Gold Ag reagon me një këngë patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipëri (VIDEO)
» Profeti Muhamed kishte parashikuar ardhjen e ISIS-it (Video)
» Flet Eroll Vitaku: Në emër të komandantëve kam paguar haraç me vite të tëra (Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: