Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Berisha e Gjukanoviq hapën pikëkalimin kufitar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
bLeenndoo.xX
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 515
Poenat e Antarit : 1428
Thanks : 3
Join date : 28/05/2009
Age : 22
Location : Kosova,Vushtrri

MesazhTitulli: Berisha e Gjukanoviq hapën pikëkalimin kufitar   Sun Jun 21, 2009 1:57 pm


Me një ceremoni solemne, të enjten u hap vendkalimi i përbashkët kufitar mes Malit të Zi dhe Shqipërisë, Sukubinë - Muriqan, ndërtimin e të cilit e ka financuar Bashkimi Evropian (BE).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.blendos.albanianforum.net
 
Berisha e Gjukanoviq hapën pikëkalimin kufitar
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mr. Elmi Berisha - Peja Meriton me Mirë, Ndryshimi po Vjen!'s Photos - Profile Pictures
» Kadri Mani: Shaban Braha nga Prizreni – i dyshimtë në çdo pikëpamje
» Komandanti i Koshares kolonel Rrustem Berisha kalon në AAK
» BEKIM BERISHA-ABEA
» Poshtërsia nuk ka fund, Berisha: Me operacion t'majasilit kanë marrë librezën e veteranit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Informohu & Qendra e Forumit :: Të Fundit nga Shkenca & Teknologjija-
Kërce tek: