Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si mundesh me hjek kur te ja qet Dont Send per naj program

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0xy g33k
V.I.P
V.I.P
pr0xy g33k

Numri i postimeve : 85
Poenat e Antarit : 243
Thanks : 1
Join date : 26/06/2009
Age : 22
Location : macedonian

MesazhTitulli: Si mundesh me hjek kur te ja qet Dont Send per naj program   Sat Jun 27, 2009 8:23 pm

Si mundesh me hjek kur te ja qet Dont Send per naj program...?

1.My Computer e klikon me te djathten e mausit properties

2.Advanced kliko

3.Pastaj shko te "Error reporting button"

4.Kliko Disable "Error reporting button"

5.Dhe në fund kliko OK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si mundesh me hjek kur te ja qet Dont Send per naj program
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: