Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nese Deshironi te ndrroni style e msn at`her veproni keshtu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Nese Deshironi te ndrroni style e msn at`her veproni keshtu   Fri Mar 27, 2009 12:50 pm

hyni
http://www.msghelp.net/showthread.php?tid=49393
zgjedhe llojin e styles se msn dhe shkarkone
pastaj vetem e instaloni Dhe mund te hyne me stil te ri
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
 
Nese Deshironi te ndrroni style e msn at`her veproni keshtu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: