Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si te ndrrojm password e VPS

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Si te ndrrojm password e VPS   Wed May 27, 2009 7:17 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Se pari Him ne VPS !

Pastaj Him ne My Computer

Pastaj Prekim Remote

Pastaj na Shfaqet Select Remote Users e Prek Aty pastaj e sheh User Account e prek permbi


Pastaj na Shfaqet Users e Prekim Aty Dhe na dalin USERAT tash nvaret se me qfar useri je ti i konektum en VPS e prek me tastin e djatht te mausit edhe e Sheh aty SET PASSWORD


Pastaj e shohim aty Procedo Dhe e prekim aty

Pastaj na Shfaqet NEW PASSWORD ( e shkrun pasin e ri ) pastaj osht CONFIRM PASSWORD ( e shkrun prap ) dhe e prek OK dhe mund te llogiratesh me password te ri


Shpresoj Qe ka me ju ndihmu sadopak !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
 
Si te ndrrojm password e VPS
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: