Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nje trick i vogel tek msg plusi.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 25
Location : St' City-Kosova

MesazhTitulli: Nje trick i vogel tek msg plusi.   Fri May 29, 2009 12:04 pm

Nje trick i vogel tek msg plusi.

Kshtu bro's kur ju lini nje mesazh dmth automatik e keni pare qe kur dikush te shkruan e ju keni vendosur AutoMessage. ateher ati automatikisht i del keshtu porosia...

Kodi:
AutoMessage : sjom ktu (ose mesazhi se qfar keni lene ju )nese ne deshirojm qe perpara te mos del..)

Kodi:
AutoMessagepor vetem..

Kodi:
sjom ktu ( ose mesazhi se qfar keni lene ju )ateher duhet me vepru, kur te shkrujsh mesazhin privat vetem e vendos nje (/) ja si do te duket mesazhi

Kodi:
/ sjom ktu ( ose mesazhi se qfar keni lene ju...)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.denica-hg.tk
 
Nje trick i vogel tek msg plusi.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» INSIATIV E NJË GRUPI MËRGIMTARËSH DHE ANTAR TË LDK-së, RUGOVISTA ME ZEMËR PËR TË PROPOZUAR AGIM GASHIN

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: