Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Me hi neper rjeta t'huj ne shared filet e tyre.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 24
Location : St' City-Kosova

MesazhTitulli: Me hi neper rjeta t'huj ne shared filet e tyre.   Tue May 26, 2009 11:52 pm

Me hi neper rjeta t`huj ne shared filet e tyre, merrne linkun e ri

http://www.download25.com/install/lan-find.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.denica-hg.tk
 
Me hi neper rjeta t'huj ne shared filet e tyre.
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Qemal Cenaj:Rrugë pa rrugë (Fabula)
» Përkthime nga Aleko Ballauri
» Llafe t'zgedhuna, qi na ka lânë i moçmi
» SMAIL GASHI SLLOVIA: DHUNA SËRBE NË TREVËN E LYPJANIT(I) dhe (II)
» Në thyrjen e ditës dhe pragun e natës, ndodhi vrasja e tyre

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: