Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shkruje Emrin Te Ora

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Shkruje Emrin Te Ora   Sat Mar 28, 2009 6:11 pm

Shkruje Emrin Te Ora

Ne vend te PM edhe AM shkruje emrin ton
1.Start
2.Control-Panel
3.Date, Time,Language and Regional Options
4.Te Regional Options e kerkoni ku shkruan Costumize e klikon costumize edhe tani e lyp menyn Time
5.Dhe tek Time Format e shkruan h:mm'emrin jot'
e ndan me presje si nalt
6.Kliko OK ;

100% funksionon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
 
Shkruje Emrin Te Ora
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» “Ti, Shqipëri, më ep nderrë, më ep emrin shqipëtarë”
» Komandant Lata: Jam i shqetësuar – nuk e di nëse dikush ka kërkuar haraç në emrin tim [video]
» Idriz Zeqiraj: Telenovela e pergjakshme me emrin - Kosovë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: