Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shpejto hapjen e web faqev

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Shpejto hapjen e web faqev   Sat Mar 28, 2009 6:14 pm

Per te shpejtuar hapjen e web faqeve duhet shkuar ne kete menyr mirepo kjo vlen vetem per Fire Fox

1.Hape firefox
2.ne adress bar sheno:
about:config
3.kliko met gjathten dikun dhe zgjedh:new/integer
4.Emertoje integerin:nglayout.initialpaint.delay
5.dhe Value bonja 0

Nuk bon ne internet explorer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
 
Shpejto hapjen e web faqev
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: