Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ndalo web faqet Ne Compjuterin Tuaj Pa Program

Shko poshtë 
AutoriMesazh
d1zzy.
Banned
Banned
avatar

Numri i postimeve : 396
Poenat e Antarit : 917
Thanks : 6
Join date : 24/04/2009
Age : 22
Location : LLap..!

MesazhTitulli: Ndalo web faqet Ne Compjuterin Tuaj Pa Program   Sat Jun 06, 2009 6:22 pm

je menyre e cila i bllkon faqet qe te mos hapen ne kompjuterin tuaj..
tani mund ti ruani femijet nga xxx faqet ose ti bllokoni faqet qe j si pelqeni.

Shkojm : Hapim local disk C shkoj " windows/system32/drivers/etc/hosts "

Edhe Ket fajl hosts e hapim me notepad dhe nen "127.0.0.1 localhost"
e shkruani | 127.0.0.2 http://www.xxxfaqja.com | dhe e bani save

Edhe mandej shkoni e provoni a ju hapet Web Faqja !!

A-nqofse Doni Tjera web Site Me Blocku njejt shkoni | 127.0.0.2 http://vetem e indroshijn emrin qish osht webi.com |
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ndalo web faqet Ne Compjuterin Tuaj Pa Program
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pilo Zyba: INTERNETI KOHA DHE PASIONI - nëpër faqet poetike në Facebook -
» Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)
» PËRSHËNDETJE, URIME dhe SUKSESE në JETËN TUAJ të LAVDISHME

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: