Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 KAKA ne Real Madrid

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dennis

avatar

Numri i postimeve : 10
Poenat e Antarit : 35
Thanks : 0
Join date : 09/05/2009

MesazhTitulli: KAKA ne Real Madrid   Mon Jun 08, 2009 7:57 pm

Ricardo Leite KAKA kalon nga MIlano ne Real MAdrid ku Reali i PAgoi Milanos 70 Milion Euro per KAKA-n
Reali ka then:ne do bejm 1 milion dresa te realit me emrin KAKA 5 dhe ato dresa do ti shesim per nje jav nje dres do kushtoj 85 Euro dhe me ato Para do ta blejm KAKA-n.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
KAKA ne Real Madrid
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: